Mobilní reklama, stožáry, stojany

 

 • Roll up (Roll banner)

  Tento jednoduchý ale zároveň elegantní mobilní nosič Vaší reklamy, je určený zejména pro interiérové využití. Lze ho jednoduše zabalit a přenášet, hodí se tedy především na výstavy, sportovní akce, různé prezentace a jiné firemní účely. V základně každého typu Roll banneru je samo navíjecí mechanizmus, na kterém bude Vaše reklama zafixována. V naší nabídce najdete jak Klasický Roll banner, tak provedení Exkluzivní. »»

 • Reklamní stěny

  Máte zajistit velkoplošnou reklamu, ale nechcete klasické velké textilní transparenty nebo PVC bannery, protože ty byste museli upevnit na stěny v interiéru budovy a k tomu nemáte souhlas majitele? Máme pro Vás řešení. Podívejte se na naše reklamní stěny. »»

 • KLIK konstrukce

  Hledáte mobilní, jednoduchou, lehkou, skládací ale zároveň moderní a reprezentativní reklamu Vaší společnosti? Podívejte se na velmi žádané “KLIK“ systémy a vyberte si ten nejvhodnější. Kdo říká, že musíte být na jednom místě? Buďte flexibilní!. »»

 • Mobilní stožáry pro vlajky

  Pevně zabetonované stožáry před sídlem firmy již máte. Nyní potřebujete takový typ stožáru, který je skládací a snadno jej převezete na různé prezentace Vaší firmy. Existuje něco takového? I zde Vám můžeme pomoci a máme pro Vás několik možností – obilní stožáry z elox. hliníku, mobilní sklolaminátové stožáry, mobilní stožáry pro Beach vlajky nebo mobilní stožáry s ráhny – KLIK konstrukce »»

 • Beach bannery

  Reklama která má zcela nový tvar – vypadá jako rozevřená fazole! Máme pro Vás úžasně jednoduchou ale zároveň líbivou, oboustrannou a mobilní reklamu. Vše si v tašce snadno přivezete kamkoliv na místo, rozložíte a ukotvíte v terénu. Oceníte ji zejména ve venkovním prostředí s měkkým terénem plným nerovností – na louce, na stráni na písku…. »»

 • Doplňky pro vlajky a transparenty

  Jsme připraveni vyjít vstříc všem, kdo potřebujete pomoci se zdánlivými drobnostmi, které souvisí s vlajkami či s transparenty, jako jsou např. kovové držáky pro tyče, různé fasádní držáky, stojánky, stojany a různé vychytávky. Poraďte se s námi a uvidíte. »»

Translate »