Reklamní textilní transparenty

Pokud jste se rozhodli pro tento typ atraktivní a často více účelové reklamy Vaší společnosti  a zvolili jste si výrobu reklamních transparentů, rádi Vám vyjdeme vstříc a pomůžeme Vám s prezentací. Vyrábíme velmi kvalitní textilní interiérové ale i exteriérové  transparenty, které budou Vaší cílenou reklamou a zároveň praktickou ozdobou nejen na všech Vašich prezentacích, konferencích, výstavách, ale i v restauracích, v kavárnách, v obchodních centrech, na řadě sportovních akcích. Vaše reklamní transparenty se na Vás budou dívat z fasád domů, ale mohou být také stále s Vámi. Využijte proto i mobilních konstrukcí a buďte tak všem na očích.

CHCETE NACHÁZET NOVÉ OBCHODNÍ PARTNERY? UKAŽTE SE JIM

Nabídka našich textilních transparentů je velice široká (řada typů PES materiálů, různé tiskové technologie, různé konečné konfekční zpracování) a proto je třeba vyjasnit si již předem, kde a jak budete chtít Vaše reklamní textilní transparenty využívat, abychom pomohli vybrat to nejlepší.

VYUŽITÍ TEXTILNÍCH TRANSPARENTŮ

 • reklamní textilní transparenty se využívají v interiérech, ale i ve venkovních podmínkách
 • využití klasické reklamní plochy – na stěnách, na fasádách, ve výlohách obchodů, na plotech (tunýlky na tyčky, OKA pro uchycení jen v rozích, nebo vyztužení a OKA po celém obvodu)
 • využití textilních transparentů v prostorech interiérů i exteriérů na různých typech konstrukcí (různé Easy displaye, Roll up, velké reklamní stěny, na variabilních KLIK konstrukcích aj.)

MOŽNOSTI REKLAMNÍHO TISKU DLE RŮZNÝCH TYPŮ MATERIÁLŮ

 • PES úplet průsvitný 110-160g/m2 (tisk je protištěn na rubovou stranu jako zrcadlový obraz) Využití: žádané sportovními fanoušky, vhodné do průvodů, tisk  z šíře až 320cm vcelku
 • PES tkanina hustá 205-240g/m2 (brilantní potisk, na rubu je vidět jen s velkým prosvícením) Využití: pro dekorace interiérů , kde nepožadujete oboustrannou grafiku ale lze i v exteriéru. Využití pro velké plochy na stěny (tisk z šíře až 310cm vcelku) a pro všechny typy konstrukcí
 • PES speciální tkanina hustá  s vlasem 150-210g/m2 (matný zajímavý potisk, na rubu je vidět jen s velkým prosvícením) Využití: pro jednostranné dekorace interiérů, kde nepožadujete oboustrannou grafiku ale v exteriéru jen pro krátkodobé využití např.sportovní akce, předváděčky psů, firemní jednorázové akce, slavnosti apod.
 • PES tkanina hustá s odstíněním 400g/m2 (brilantní oboustranně čitelný tisk i různé grafiky) Využití: pro dekorace pouze v  interiérech, kde požadujete oboustranně čitelnou grafiku a to i z každé strany jinou. Jsou vhodné pro velká obchodní centra, výstavy, veletrhy, obchody a všude tam, kde je požadavkem oboustranně čitelná reklama. Tisk v šíři až 275cm vcelku.

PODÍVEJTE SE S NÁMI DO FOTOGALERIÍ A NECHTE SE INSPIROVAT

 

Máte zájem o naše textilní transparenty? Napište nám!

  Jméno a příjmení*

  Telefon *

  E-mail *

  Název firmy

  Dotaz / požadavek

  Ochrana proti spamu *

  údaje označené * jsou povinné

  Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím, že společnost Czech K & G použije sdělené osobní údaje za tím účelem, aby mne kontaktovala.
  Více informací naleznete v Souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Translate »