Reklamní koberce a rohože s vlastním logem nebo potiskem

Reklamní koberce (rohože) s vlastním logem nebo koberce (rohože) s potiskem je velmi žádaná, ale především funkční, reklama vhodná nejen do interiérů budov ale i před vstupem do interiérů. Velké využití našich zátěžových koberců či rohoží je pro banky, pojišťovny, velké firmy či obchody, nákupní nebo kulturní střediska – prostě všude kde je velký pohyb lidí. Naše zátěžové reklamní rohože jsou ale vhodné i pro mnohem náročnější podmínky, jako např. ve výrobě pro přechod z provozu či z dílny do kanceláří atd.

Znáte pořekadlo:

„ŠLAPETE SI PO ŠTĚSTÍ“ ? V NAŠEM PŘÍPADĚ TO VŮBEC NEPLATÍ. VY SI KLIDNĚ ŠLAPEJTE PO KRÁSNÝCH A KVALITNÍCH KOBERCÍCH

Vysoká kvalita našich výrobků je zaručena vysokou kvalitou polyamidového materiálu a nejvyšší kvalitou tisku. Tiskneme na plně automatizované výrobní lince s paletou 32 barev. Tisk je následně zafixován UV paprsky, takže barvy jsou stálé a hlavně odolné proti otěru, což je základním předpokladem kvality rohoží či koberců. Z hlediska kresby např. u fotografií je vysoká kvalita zaručena 1 milionem pixel /m2. Na spodní části je vždy protiskluzová gumová podložka.

„MOC SE O MNE NEOTÍREJ !“ TO V NAŠEM PŘÍPADĚ TAKÉ NEPLATÍ. NA NAŠICH ROHOŽÍCH SE MŮŽETE OTÍRAT JAK DLOUHO CHCETE

Nabízíme celkem tři typy zátěžových koberců a rohoží, které se odlišují v několika posuzovaných kritériích. Všechny se dají snadno udržovat praním v běžných pračkách. Pro malé rozměry jsou nejvíce vhodné formáty: 40x60cm, 60x85cm nebo 85x85cm. Největší formát vcelku je cca 200x600cm.

 • typ KLASIK – využívají se jako  ZÁTĚŽOVÉ KOBECE. Vhodné pro 1 000 průchodů/den. Spodní guma je plná, opakované praní při teplotě 30st.C
 • typ SUPER –  ZÁTĚŽOVÉ ROHOŽE. Vhodné pro 4 000průchodů/den. Spodní guma je plná, opakované praní při teplotě 40st.C, jsou odolné olejům a bakteriím.
 • typ SUPER –  ZÁTĚŽOVÉ ROHOŽE. Vhodné pro 4 000průchodů/den. Spodní guma je ale perforovaná, opakované praní při teplotě 50st.C, jsou odolné olejům a bakteriím.

Zde je jen malá ukázka produkce.

PROČ SE PTÁT NA ZÁTĚŽOVÉ KOBERCE A ROHOŽE  PRÁVĚ U NÁS?

  • vysoká kvalita
  • snadná údržba
  • brilantní tisk
 

Máte zájem o naše reklamní koberce a rohože? Napište nám!

  Jméno a příjmení*

  Telefon *

  E-mail *

  Název firmy

  Dotaz / požadavek

  Ochrana proti spamu *

  údaje označené * jsou povinné

  Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím, že společnost Czech K & G použije sdělené osobní údaje za tím účelem, aby mne kontaktovala.
  Více informací naleznete v Souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Translate »