Ubrusy, koberce, reklamní textil

 

  • Reklamní ubrusy a přehozy

    Atraktivní, více účelová reklama při které již dávno nejde jen o klasické bavlněné reklamní ubrusy, ale především o velmi kvalitní ubrusy PES nebo velké reklamní látkové přehozy. Brilantní tisk, vysoká kvalita, snadná údržba, pomůžeme Vám i s jedním kusem reklamního ubrusu nebo přehozu – to je jen několik důvodů proč pro více účelovou reklamu Vaší společnosti zvolit právě tento typ komodity. »»

  • Reklamní textil

    Každý z Vás si přeje aby Vaše firma, Vaše logo nebo Vaše produkty byly vidět vždy a všude. Proč byste reklamu tedy neměli mít i na Vašem oblečení? Na výstavách, při sportu, při práci, prostě všude se můžete blýsknout kvalitní reklamou a snadno tak prezentovat Vaši společnost. VAŠE LOGO MŮŽE BÝT VŠUDE – VYBERTE SI. TISK NEBO VÝŠIVKU? Výšivky zhotovujeme na veškeré typy materiálů, ze kterých jsou vyráběny  reklamní textílie či sportovní potřeby včetně kůže. Zvláštní pozornost si potom zaslouží i slavnostní vyšívané prapory, erby, stuhy. »»

  • Reklamní koberce a rohože

    Velmi žádaná ale především funkční reklama vhodná nejen do interiérů budov ale i před vstupem do interiérů. Velké využití našich zátěžových koberců či rohoží je  pro banky, pojišťovny, velké firmy či obchody, nákupní nebo kulturní střediska – prostě všude kde je velký pohyb lidí. Naše zátěžové reklamní rohože jsou ale vhodné i pro mnohem náročnější podmínky, jako např. ve výrobě pro přechod z provozu či z dílny do kanceláří. »»

Translate »