Transparenty, bannery, desky

 

  • Reklamní textilní transparenty

    Jde o velmi kvalitní textilní interiérové ale i exteriérové  transparenty, které budou Vaší cílenou reklamou a zároveň praktickou ozdobou nejen na všech Vašich prezentacích, konferencích, výstavách, ale i v restauracích, v kavárnách, v obchodních centrech, na řadě sportovních akcí. Vaše reklamní transparenty se na Vás budou dívat z fasád domů, ale mohou být také stále s Vámi. Využijte proto i mobilních konstrukcí a buďte tak všem na očích. »»

  • Reklamní plastové bannery

    Přes mnohé výhody textilních transparentů je třeba mnohdy využít klasických plastových PVC transparentů – bannerů. Jednoznačnou výhodou reklamních bannerů je dlouhodobé využití především ve venkovních podmínkách, kde jsou bannery neustále vystavovány běžným povětrnostním podmínkám (větru,dešti, zimě, mrazu, horku, slunci). A proč se ptát na reklamní bannery právě u nás? »»

  • Reklamní desky (cedule)

    Potřebujete označit svou provozovnu nějakou z dálky viditelnou  reklamou co nikdo nepřehlédne? Nebo naopak potřebujete jen malé ale pěkné cedulky u Vašich vchodů? Potřebujete takový typ materiálu, který bude držet tvar? Zvolte reklamní desky nebo reklamní cedule. Velkou předností reklamních desek je tedy především stálý tvar a dlouhodobé využití nejen v interiérech ale hlavně ve venkovních podmínkách »»

Translate »