Kdo se o Vás bude starat

Bude se Vám věnovat tým zkušených odborníků s dlouholetou praxí v oboru reklamy a tisku. Jsme připraveni podělit se s Vámi o naše odborné zkušenosti, naslouchat Vašim dotazům a potřebám. Vyzbrojíme Vás nejnovějšími poznatky z oblasti tisku i reklamy, doporučíme nejvhodnější řešení pro Váš konkrétní úkol. V případě Vašeho zájmu  Vás seznámíme s dílčími kroky  realizace Vaší reklamy. Vždy se o Vás bude starat jeden člověk, který bude Vašim rádcem a průvodcem od poptávky po expedici zboží.

Společnost Czech K & G, s r.o. byla založena roku 2000, ale na trhu působíme v tomto oboru mnohem déle. Naší prioritou je vždy kvalita a spokojenost zákazníka. Toho dosahujeme tím, že děláme jen to, čemu opravdu rozumíme. Naší předností je rychlost, kvalita, slušné ceny a 100%-ní poradenský servis. V případě zájmu Vás, resp. Vaši firmu zviditelníme, poradíme nejvhodnější způsob reklamy, vyrobíme, umístíme, vyvěsíme nebo nainstalujeme.

Náš cíl

Naším hlavním cílem je především spokojený zákazník. Nesnažíme se vyrábět a prodávat za každou cenu. Chceme, aby klienti měli z našich výrobků a služeb prokazatelný užitek. Proto na základě našich zkušeností poradíme, doporučíme nejvhodnější řešení, případně navrhneme alternativní možnosti. Spokojenost našich klientů je pro nás ukazatelem, že naše firemní filozofie je správná.

Reference

Mezi naše klienty patří řada prestižních firem (tuzemských i zahraničních) – velké společnosti, banky, pojišťovny, ministerstva, školy, sportovní kluby, ale i menší firmy, či soukromé osoby, např. sportovní fanoušci, kteří si nechávají vyrobit vlajku svého klubu. Vybrané reference naleznete zde.

Proč právě Czech K & G?

Firemní filozofie: Děláme jen to, čemu opravdu rozumíme. Na prvním místě je vždy kvalita a spokojenost zákazníka.

Zákaznický servis: Klient vždy rozhoduje o tom, v jaké podobě se bude zakázka realizovat. Na základě našich dlouholetých zkušeností nabídneme všechny možnosti výroby – to znamená použitý materiál i tiskovou technologii. Doporučíme, jaká technologie a materiál se nám zdá nejvhodnější. Upozorníme na výhody či nevýhody každé varianty. Klient pak sám zváží, jakému řešení dá přednost.

Kvalita produkce: Samozřejmostí je maximální kvalita zvoleného typu řešení. Fakt, že ne každé řešení je vhodné pro každý typ realizace zdůrazňujeme již při zpracovávání nabídek. U všech tiskových technologií je zaručena stálost barev. Pouze u digitálního tisku tato záruka neexistuje.

Dodržování termínu dodávek, spolehlivost: Reklamní kampaň zajistíme dle Vašich představ a časového harmonogramu. Klienta vždy předem informujeme o reálných možnostech, abychom jej nevystavovali zbytečným problémům.

Translate »