Pomoc při výběru reklamy

Zdá se Vám, že úkol od šéfa je nad Vaše síly? Nevíte kam dřív skočit a termín výstavy či prezentace Vaší firmy je skoro za dveřmi? Přijede návštěva, máte vyvěsit vlajku ale co když nemáte ani stožáry? Máte zajistit vše pro sportovní  dny? Nestíháte a šéf chce přitom informace o tom, jak jste daleko a co vlastně budete všechno zajišťovat, aby byla vaše reklamní kampaň dokonalá?

NENECHÁME VÁS V TOM A POMŮŽEME S  VÝBĚREM  REKLAMY

Sdělte nám, zda potřebujete reklamu mobilní, jen do interiéru nebo i pro venkovní prostředí? Potřebujete velkou reklamu v prostoru či menší reklamní plochy? Potřebujete si venku vymezit nějaký prostor, nebo potřebujete být vidět už z dálky? Potřebujete být jiný nežli ostatní?

POPIŠTE NÁM CO POTŘEBUJETE ZAJISTIT A MY VÁS POVEDEME 🙂

Podívejte se níže, vyberte si co Vás zajímá a zadejte si popisek komodity, která Vás zaujala do políčka k vyhledávání v pravém rohu nahoře. Nebo se podívejte cíleně na začátek našeho www průvodce do rubriky PRODUKTY a DOBRÉ NÁPADY a vyberte si ze všech našich možností to nejvhodnější.

  • pro interiéry jsou vhodné Roll up, stolní vlaječky se stojánky, malé stolní mini bannery (stolní display), malé stolní beach vlajky, reklamní ubrusy, reklamní stěny, textilní transparenty, beach vlajky všech tvarů a velikostí, vlajkové papírové řetězce, papírové vlaječky, slavnostní vlajky s interiérovými  stojany, reklama na různých KLIK systémech aj.
  • pro venkovní reklamu doporučujeme vlajky pro stožáry na výstavištích, nebo vlajky s mobilními stožáry od nás, beach vlajky, beach bannery,  reklama na různých KLIK systémech, vlajkové řetězce s vlaječkami z PES, PVC
  • pro velkou venkovní reklamu hledejte reklamní stany, beach bannery, beach vlajky, reklamní brány a to typ nafukovací i z elox. hliníkových konstrukcí, reklamní nafukovací panáky, reklamní hranoly (kvádry, krychle) nebo reklamní systémy určené pro vymezení  či ohraničení určitého prostoru

VAŠE PREZENTACE BUDE kvalitní, funkční, mobilní, jednoduchá, moderní, krásná – PROSTĚ TAKOVÁ, ABY VÁS ŠÉF JEN CHVÁLIL 🙂

Translate »