Vlajky, beach vlajky, vlaječky

 

 • Reklamní vlajky, státní vlajky, firemní, klubové…

  Víte že není vlajka jako vlajka? Chcete kvalitní nebo levné vlajky? Vybíráte si dodavatele vlajky jen dle ceny? Víte čemu se máte předem vyvarovat? Nabízíme kompletní výrobu všech typů vlajek. Výrobu vlajek na zakázku nabízíme již od 1ks po nekonečně velké objemy. Náš sortiment je opravdu široký. Podívejte se na naši kompletní nabídku, stačí si jen vybrat nebo vymyslet, co potřebujete a realizaci můžete nechat na nás. »»

 • Beach vlajky (muší křídla)

  Moderní a líbivá reklama, která každého zaujme už samotným tvarem vlajky. Současně mají Beach vlajky (muší křídla) tolik výhod, že jsou nejvyhledávanějším typem reklamních vlajek. Hlavní předností tohoto typu vlajek je jejich široké využití: prezentace před firmou, v nákupních centrech, na všech sportovních nebo výstavních akcích, v létě, v zimě, na pláži i ve sněhu – prostě všude tam, kde chcete aby se o Vás vědělo. »»

 • Slavnostní vlajky, prapory, erby, stuhy a stojany

  Slavnostní vlajky či prapory, erby, stuhy jsou většinou tištěny na lesklých materiálech saténového typu a to velmi kvalitní digitální tiskovou technologií. Provedení bývá oboustranné tzn. jeden slavnostní prapor je scelován ze dvou dílů. Na přední straně tak může být jiná grafika nežli na straně zadní. Většinou jsou prapory lemovány třásněmi a na levé kratší straně jsou poutka, kterými se provlékají slavnostní tyče. »»

 • Stolní vlaječky

  Jsou sice malou, ale zároveň velkou a působivou reklamou celé Vaší společnosti. Ozdobí nejen Vaši kancelář, ale reprezentují Vás všude, kam si své stolní vlaječky vezmete sebou. Vlaječky na stojánkách jsou vždy všem na očích a tím Vaši společnost neustále všem připomínají. Na výstavách, sympoziích, nabídkových akcích, při jednáních s Vašimi zahraničními či domácími obchodními partnery… »»

 • PVC reklamní vlaječky

  Mají široké využití v interiérech, ale hlavně ve venkovních podmínkách (fasády domů, výlohy…). Každého zaujme většinou lichoběžníkový tvar PVC reklamní vlajky a současně tím, že grafika je oboustranně čitelná. PVC (plastové) reklamní vlaječky se kombinují s plastovými držáky, které se ukotvují kolmo k fasádám domů. Přečtěte si všechny přednosti PVC reklamních vlaječek  »»

 • Papírové vlaječky

  Pokud potřebujete zajistit  na různé akce  jen krátkodobou, ale přesto pěknou a funkční reklamu, je jasné že budete chtít více ušetřit. Nemusíte shánět textilní vlaječky či klasická mávátka. Vaše náklady na reklamu mohou být mnohem nižší 🙂 . Dejte přednost papíru a budete mít úspěch. Podívejte se s námi na konkrétní možnosti »»

 • Vlajkové řetězce

  Vlajkové řetězce představují úžasně jednoduché propojení účelu a reklamy. Pomocí reklamních vlajkových řetězů snadno vymezíte různé prostory, ale zároveň reklamou na vlaječkách upozorňujete na konkrétní produkt či službu. Vaše vlajkové reklamní řetězce tak upoutají klienty ale zároveň vymezí nebo  zkrášlí různá prodejní místa v interiérech či ve venkovním prostředí. »»

Translate »